HairShop.mk

INVIGO NUTRI-ENRICH WARMING EXPRESS MASK 150ml

1,280.00 ден

Самозагревачки третман со ефект на затоплување – за трансформација на вашата сува и оштетена коса во сјајна и мека на допир.

Категорија: , таг

Опис

Самозагревачки третман кој со ефектот на затоплување ја трансформира Вашата сува и оштетена коса во сјајна и мека на допир.
Се нанесува на влажна коса и рамномерно се распределува. Оставете ефектот на затоплување да делува приближно 30 секунди, потоа темелно исплакнете.
* Специјални состојки: екстракт од бадем и кајсија.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.