HairShop.mk

INVIGO NUTRI-ENRICH – WONDER BALM 150ml

870.00 ден

Крема за обнова и заштита на сува и оштетена коса.

Категорија: , таг

Опис

Крема за обнова и заштита на сува и оштетена коса. Инстант длабока нега за мазност, контрола и подвижност на вашата коса. Богата формула која останува и  се топи во косата, навлегувајќи во влакната за длабок полнеж. Кремата Wonder Balm која содржи  гоџи бобинки и  комплексот Nutri- Enrich обезбедува повеќекратни придобивки со една употреба.

Се нанесува на мокра коса и не се плакне.

 

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.