HairShop.mk

INVIGO REFRESH WASH SHAMPOO 250ml

790.00 ден

Шампон за осетлив скалп збогатен со внимателно одбрани состојки како што се :
кофеин, бамбус, екстракт од шампањ и ментол.

Категорија: , таг

Опис

Освежителен шампон за ревитално миење со ментол, е зајакнувачко средство што го лади и стимулира скалпот. Активната формула за ладење на скалпот и додатната енергија, на косата и ја овозможуваат неопходната виталност и свежина.
Шампон збогатен со внимателно одбрани состојки како што се:
кофеин, бамбус, екстракт од шампањ и ментол.
Нуди ефективни, смирувачки и ревитализирачки формули, кои што резултираат во свежа, чиста и здрава коса. Активните состојки го олеснуваат скалпот и ги третираат областите на иритација. Шампонот го смирува и го обновува вашето здравје на скалпот, додека ја храни и ја кондиционира и вашата коса.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.