HairShop.mk

INVIGO SENSO CALM SENSITIVE MASK 150ml

790.00 ден

Маска за осетлив скалп, без мирис која го намалува чувството на чешање и помага косата да зајакне.

Категорија: , таг

Опис

Маска за осетлив скалп, без мирис збогатена со внимателно избрани состојки како што се:
алантоин, кофеин, бамбус и ментол.
Го смирува иритираниот скалп и го намалува чувството на чешање.
Истовремено и ја потхранува, освежува и зајакнува вашата коса.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.