HairShop.mk

INVIGO SENSO CALM SHAMPOO 250ml

690.00 ден

Шампон за нега на осетлив скалп збогатен со:
алантоин,ментол, бамбус и кофеин.

Категорија: , таг

Опис

Шампон со алантоин, без мирис кој го чисти и смирува чувствителниот скалп. Овој шампон  ја отстранува иритацијата, чешањето, затегнатоста на кожата и го стимулира природно одбрамбениот систем на кожата. Содржи активни состојки како што се:
бамбус, кофеин, алантоин и ментол. Нуди ефективни, смирувачки и ревитализирачки формули, кои што резултираат во свежа, чиста и здрава коса.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.