HairShop.mk

INVIGO VOLUME BOOST BODIFYING SHAMPOO 250ml

690.00 ден

Шампон за волумен кој темелно ja отстранува нечистотијата и ѝ дава лесна текстура и сјај на Вашата коса.

Категорија: , таг

Опис

Шампонот за волумен на косата е лесен, олеснувачки шампон кој ефикасно ја отстранува  нечистотиите од косата.
Единствената мешавина на Spring Force Blend ги опкружува влакната на косата со полимери, волумирајќи ја косата за време на сушењето. Екстрактот од памук додава стабилност и совршена мекост без да ја натежнува косата надолу, оставајќи ја совршено мазна и мека на допир.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.