HairShop.mk

JUST COLOR CROCO GREEN 200ml

1,260.00 ден

Светло зелена директна боја за коса.

Опис

Светло зелена директна боја за коса.
Нова и подобрена формула, уникатна и ексклузивна директна боја за коса, формулирана со пигменти во боја и гел формула. Бојата останува силна и после 10-20 миења.
Се нанесува на чиста и сува коса, рамномерно по целата должина.
Се остава да делува 30 минути и потоа се плакне.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.