HairShop.mk

JUST COLOR PREPARE LOTION 150ml

970.00 ден

Лосион за зголемување на интензитетот на бојата.

Категорија: , таг

Опис

Лосион за зголемување на интензитетот на бојата.
Лосион формулиран за да го зголеми интензитетот и времетраењето на бојата. Формулата со својата pH вредност се развива како катализатор на пигментот на бојата, ги неутрализира негативните полнежи кои се присутни во косата и ја намалнува порозноста  за да се добие резултат на унифицираност и трајност на бојата.
Откако ќе се измие косата се отстранува вишокот на вода, се нанесува на делот кој ќе се бои. Не се плакне.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.