HairShop.mk

KARYN PROTEIN REPAIR BOOSTER 12x14ml

2,800.00 ден

Врвен концентриран третман за поправање на оштетената коса, збогатен со протеини и асминокиселини.

Категорија: , таг

Опис

Врвен концентриран третман за поправање на оштетената коса, збогатен со протеини и асминокиселини.
Благодарение на специјалната пена, овој третман станува вистински ритуал за длабоко реструктуирање и поправање на оштетената и порозна коса. Ја подобрува силата, виталноста и ја остава неверојатно мека, здрава, витална  и лесна за чешлање.
Без сулфати, парабени и силикони.
Се нанесува на целата должина и по врвовите на измиена коса, се масира нежно се додека целосно не се апсорбира, се расчешлува и потоа темелно се плакне.
Оваа постапка се препорачува да се прави 1-2 пати неделно.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.