HairShop.mk

KERATIN STRUCTURE FLUID 100ml

650.00 ден

Реконструктуивен флуид за коса со кератин.

Категорија: , таг

Опис

Реконструктуивен флуид за коса со кератин кој длабински ја обновува косата од коренот до врвовите и помага во враќањето на природниот изглед на влакното и ја враќа виталноста и сјајот на вашата коса.
Се нанесуваат неколку капки по должината на косата, се остава да делува неколку минути и потоа се стилизира по желба. Не се плакне.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.