HairShop.mk

KERATIN STRUCTURE HAIR MASK 175ml

430.00 ден

Маска за хемиски третирана коса, која во својот состав содржи кератин и амино киселини.

Категорија: , таг

Опис

Маска за хемиски третирана коса, која во својот состав содржи кератин и амино киселини кои длабоко навлегуваат во оштетеното влакно и го ревитализира, штити и зајакнува.
Кератинот е протеин со ефективно реконструирачко и обновливо дејство.
Овој елемент делува длабоко, ја обновува косата и ја враќа нејзината виталност.
Се нанесува на измиена и просушена коса со пешкир, се остава да делува 3-5 минути и потоа се плакне.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.