HairShop.mk

KERATIN STRUCTURE SHAMPOO 250ml

430.00 ден

Реконструтивен шампон за коса со кератин, за слаба и оштетена коса.

Категорија: , таг

Опис

Реконструтивен шампон за коса со кератин, за слаба и оштетена коса.
Кератин е протеин богат со амино киселини со ефективно реструктуирање и обновливи својства. Овој елемент делува длабоко, интегрирајќи совршено со структурата на косата. Во летните денови совршено ја штити вашата коса од сончевите зраци. Со редовна употреба, и дава сила и еластичност на косата.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.