HairShop.mk

Keratin Therapy Lisse Design Maintenance Conditioner 250ml

650.00 ден

Кондиционер кој ја потхранува и обновува оштетената коса.

Категорија: , таг

Опис

Кондиционер без парабени, сулфати и соли.
Ја потхранува косата и помага за одржување на Lisse Design третманот.
Формула богата со кератин и бабасу масло за мека и сјајна коса која лесно се расчешлува.

Се нанесува на измиена и просушена коса со пешкир, се остава да делува 3-5 минути, потоа се расчешлува и се плакне.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.