HairShop.mk

Keratin Therapy LisseDesign The Oil 50ml

780.00 ден

Маслен еликсир за свилен ефект.

Категорија: , таг

Опис

Маслен еликсир за свилен ефект.
Формулата содржи драгоцено амазонско бабасу масло кое ја прави косата свилена и мека со исклучителен сјај. Идеален во спречување на расцветаните врвови и сушењето на косата.

Нанесете неколку капки на мокра коса за заштита на косата и истакнување на нејзиниот сјај, или на сува коса за пријатна мекост и сјај.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.