HairShop.mk

KOLESTON PERFECT 0/43 RED GOLD ME+ 60ml

720.00 ден

Special Mix 0/43 Red Gold 60ml.

Опис

За неограничени креативни можности.
Може да се користи самостојно за вметнување на специјални ефекти во бојата на косата, во комбинација со останатите бои од палетата на Wella Professionals за интензивирање на нијансите или во комбинација со Welloxon Perfect Pastel 1.9% за прекрасни пастелни тонови на веќе осветлена коса.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.