HairShop.mk

Kolor Vibes Chocolate 150ml

950.00 ден

Чоколадна – Гел директна боја за коса.

Опис

Козметичка гел боја со висок перформанс, без оксиданс и амонијак со киселинска Ph вредност погодна за природна, боена или бланширана коса.
Без сулфати, парабени и парафини.

Се нанесува рамномерно на мокра исфротирана коса по должината и краевите со ракавици и се остава 5-20 минути ( зависно од интензитетот кој го посакувате).
Се плакне.
Ако сакате понежна пастелна боја можете да бојата да ја мешате со модулаторот.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.