HairShop.mk

Kolor Vibes Modulator 300ml

950.00 ден

Претворете ги интензивните бои на Kolor Vibes во нежни пастелни бои со модулаторот.

Опис

Претворете ги интензивните бои на Kolor Vibes во нежни пастелни бои со модулаторот.
Модулаторот има иста конзистенстност како геловите во боја и е лесен за работа.
Количината што ви треба зависи од тоа колку нежна сакате да биде бојата.
Покрај тоа што скалата на бои, истовремено можете да користите иста боја во неколку различни тонови на вашата коса.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.