HairShop.mk

LIGHT HOLD STYLING GEL 250ml

850.00 ден

Гел за стилизирање со средна јачина, дава густина и сјај, овозможувајќи лесна контрола.

Категорија: , таг

Опис

Формула што не создава лушпи.
Гел за стилизирање со средна јачина, дава густина и сјај, овозможувајќи лесна контрола.
Безалкохолна формула што не создава лушпи, не го суши скалпот и содржи термална бариера која ја штити косата од надворешни влијанија, топлината од фенот или грејни третмани. Гел кој ја кондиционира косата благодарение на Гинсенг и екстракт од жалфија.
Се нанесува на просушена коса со пешкир. Се прочева и се остава да се исуши самата.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.