HairShop.mk

LISS PERFECT FLUID 200ml

790.00 ден

Течност за измазнување на косата.

Категорија: , таг

Опис

Течност за измазнување на косата.
Го олеснува стајлингот и ги дисциплинира непослушните влакна, правејќи ја свиленкасто мека и полна со сјај. Создава заштитен филм околу влакното, оставајќи го мазно и компактно. Брши ефикасно термичко-заштитно дејство.
Се нанесува мала количина на предходно измиена и просушена коса со пешкир, и се стилизира како и обично. Не се плакне.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.