HairShop.mk

L’OREAL ABSOLUT REPAIR CONDITIONER 200ml

950.00 ден

Кондиционер за обновување на многу оштетена коса.

Категорија: , таг

Опис

Кондиционер за обновување на многу оштетена коса
Хранлива формула збогатена со златни зрна од киноа и пченични протеини.
Ја прави косата видно поотпорна, помека, посјајна и обновена.
Се нанесува на имиена и просушена коса со пешкир, се остава да делува 2-3 минути и темелно се плакне.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.