HairShop.mk

L’OREAL ABSOLUT REPAIR GOLD CREMA 125ml

1,050.00 ден

Крема за обновување и термална заштита на многу оштетена коса.

Категорија: , таг

Опис

Крема за обновување на многу оштетена коса.
Хранлива формула збогатена со златни зрна од киноа и пченични протеини.
Овој професионален заштитник за време на сушењето и стилизирањето го храни оштетеното влакно на косата и штити од топлина до 230°C за да спречи понатамошно оштетување и истовремено и обезбедува неверојатен сјај и мекост на вашата коса.
Се нанесува на измиена и просушена коса со пешкир, не се плакне.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.