HairShop.mk

L’OREAL ABSOLUT REPAIR GOLD MASK 250ml

1,250.00 ден

Златна маска за обновување на многу оштетена коса.

Категорија: , таг

Опис

Златна маска за обновување на многу оштетена коса.
Хранлива формула збогатена со златно зрна од киноа и пченични протеини.
Ја прави косата видно поотпорна, лесна за чешлање, помека, посјајна и  обновена.
Продира во длабочина и го храни влакното на косата, давајќи мекост и сјај.
Се нанесува на имиена и просушена коса со пешкир, се остава да делува 2-3 минути и темелно се плакне.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.