HairShop.mk

L’OREAL ABSOLUT REPAIR LIPIDIUM MASK 250ml

1,150.00 ден

Маска која ги обновува липидите на влакното.

Категорија: , таг

Опис

Маска која помага во обновувањето на липидите на влакното, кои се губат преку употреба на хемикалии, хемиски третмани, механички стајлинзи и надворешни штетни влијанија.
Ја остава косата мека, сјајна и здрава.
Се нанесува на измиена и просушена коса со пешкир и се остава да делува 3-5 минути и потоа се плакне.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.