HairShop.mk

L’OREAL BLONDE BESTIE HAIRSPRAY 150ml

1,050.00 ден

Негувачки спреј за заштита и нега на косата со блонд тонови.

Категорија: , таг

Опис

Негувачки спреј за заштита со блонд тонови.
Лесна формула за нега на плава коса, идеална за сјај и чувство на измазнета коса.

Пред употреба добро се протресува, и се нанесува рамномерно на косата, потоа се продолжува со стилизирање.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.