HairShop.mk

L’OREAL BLONDIFIER COOL SHAMPOO 300ml

870.00 ден

Неутрализирачки шампон за ладни блонд нијанси.

Категорија: , таг

Опис

Неутрализирачки шампон за ладни блонд нијанси.
Оживејте ја вашата кул руса коса со Blondifer Cool Shampoo, збогатена со полифеноли присутни во екстрактот од Açai и пурпурни пигменти. Свилениот  шампон нежно го чисти влакното на косата и ги неутрализира несаканите жолти тонови за ладно русокосен ефект.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.