HairShop.mk

L’OREAL BLONDIFIER MASK 250ml

1,100.00 ден

Измазнувачка маска за плава, руса, бела и бланширана коса.

Категорија: , таг

Опис

Измазнувачка маска за нега на коса со блонд нијанси.
Систем за освежување и осветлување на руса коса.
Професионална формула збогатена со полифеноли присутни во екстрактот од Açai.
Оваа лесна маска помага да се подобри мултименталното зрачење на русата коса и ја остава мека, сјајна и лесна за чешлање.
Се нанесува на измиена и просушена коса со пешкир, се остава 2-3 минути да делува потоа темелно се плакне.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.