HairShop.mk

L’OREAL CURL CONTOUR MASK 250ml

1,100.00 ден

Хранлива маска за дефинирање на локни, збогатена со глицерин.

Категорија: , таг

Опис

Хранлива маска за дефиниција на локни.
Формула збогатена со глицерин. Идеална за тенка, средно тенка и стресна  структура на косата . Ја навлажнува косата оставајќи ја мека и лесна во стилот.
Може да го нанесете и на сува коса за да ја нахрани дехидрираната коса.

 

 

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.