HairShop.mk

L’OREAL INFORCER CONDITIONER 200ml

920.00 ден

Кондиционер за зајакнување на косата, против кршење на влакното.

Категорија: , таг

Опис

Кондиционер за зајакнување на косата, против кршење на влакното.
Професионална формула за зајакнување на косата збогатена со витамин Б6 и биотин за моментално намалување на кршливоста на влакното.
Со континуирано користење косата станува појака и поотпорна.
Се нанесува на измиена и просушена коса со пешкир, се остава да делува 2-3 минути, потоа се плакне.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.