HairShop.mk

L’OREAL INFORCER SHAMPOO 300ml

770.00 ден

Шампон за зајакнување на косата, против кршење на влакното.

Категорија: , таг

Опис

Шампон за зајакнување на косата, против кршење.
Професионална формула за зајакнување на косата збогатена со витамин Б6 и биотин за моментално намалување на кршливоста на влакното.
Со континуирано користење косата станува појака и поотпорна.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.