HairShop.mk

L’OREAL LISS UNLIMITED DOUBLE SERUM 2X15ml

1,100.00 ден

Двоен СОС серум за недисциплинирана коса со про-кератински комплекс.

Категорија: , таг

Опис

СОС двоен серум за недисциплинирана коса.
Формула збогатена со про-кератински комплекс, масло од ореви и Evening Primrose масло за да и обезбеди сјај и мазност на косата.
Двојниот серум работи за да и даде на косата елегантен и омекнат финиш, додека ја блокира влажноста на косата.
Се нанесува на мокра или сува коса. Не се плакне.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.