HairShop.mk

L’OREAL LISS UNLIMITED SMOOTHING CREAM 150ml

990.00 ден

Крема за измазнување и термална заштита на нескротлива коса со про-кератински комплекс.

Категорија: , таг

Опис

Крема за измазнување на нескротлива коса.
Формула збогатена со про-кератински комплекс,масло од ореви и Evening Primrose масло за да и обезбеди брилијантен сјај и мазност на косата.
Овој професионален заштитник за време на сушењето и стилизирањето го храни оштетеното влакно и штити од топлина до 230°C  за да спречи понатамошно оштетување и истовремено и обезбедува неверојатен сјај и мекост на вашата коса.
Се нанесува на мокра и просушена коса со пешкир. Не се плакне.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.