HairShop.mk

L’OREAL MYTHIC OIL 100ml

1,450.00 ден

Масло за нега и сјај на сите типови коса.

Категорија: , таг

Опис

Масло за нега и сјај на сите типови коса.
Формула збогатена со масло од арган кое ја прави косата мека од коренот до врвовите.
Заштита од топлина до 230°C, и заштита од влажност на косата.
Начин на употреба: 1-2 капки во зависност од должината и густината на косата.
Производот се загрева помеѓу дланките и се нанесува по целата должина на косата.
Идеално масло за расчешлување после миење  на косата. И дава сјај на фенираната коса без чувство на тежина. Не се плакне.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.