HairShop.mk

L’OREAL MYTHIC OIL MASK 200ml

1,300.00 ден

Ултра хранлива маска за долга и густа коса, збогатена со Argan Oil i Myrrh Extract.

Категорија: , таг

Опис

Ултра хранлива маска збогатена со Argan Oil i Myrrh Extract.
Маска за долга и густа коса, ги остава влакната негувани, дисциплинирани и со прекрасен сјај.Маската е концентрирана со арганово масло збогатено со витамин Е, познато по своите квалитети на длабока исхрана на влакното, оставајќи ја косата мека и сјајна, додека екстрактот од миро, популарен по своите поправни својства, ја обновува и поправа вашата оштетена и недисциплинирана коса.
Се нанесува на измиена коса, се остава да делува 2-3 минути и потоа се плакне.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.