HairShop.mk

L’OREAL NUTRIFIER CONDITIONER 150ml

1,250.00 ден

Кондиционер за нега на сува и оштетена коса.

Категорија: , таг

Опис

Кондиционер за нега на сува и оштетена коса.
Формула со лесна текстура, збогатена со глицерол и кокосово масло. Без силикони.
Се нанесува на измиена и просушена коса со пешкир, се остава да делува 2-3 минути потоа темелно се плакне.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.