HairShop.mk

L’OREAL PRO LONGER CONDITIONER 200ml

950.00 ден

Кондиционер за долга коса со тенки и кршливи врвови.

Категорија: , таг

Опис

Вратете ја долгата коса назад во еластична, здрава состојба со кондиционерот L’Oréal Professionnel Serié Expert Pro. Овој стручен кондиционер за долга коса работи на зачувување на квалитетот на вашите должини, додека го зацврстува секое влакно, бранејќи се од оштетување, паѓања, краеви на раздвојување и истенчување за да обезбеди незгодни и еластични врвови.

Нанесена со патентирана технологија, моќност на Filler A100 заедно со аминокиселините за да помогне во создавање на илузија на подебели, поцелосни краеви, а притоа да донесе сила на влакното за коса. Лесниот кондиционер се мазнува на врвовите и ги ослободува карактеристиките за надополнување и омекнување, оставајќи зад себе сјајни, свиленкасти врвови.
Се нанесува на измиена и просушена коса со пешкир, се остава да делува 3-5 минути и потоа се плакне.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.