HairShop.mk

L’OREAL PRO LONGER SHAMPOO 300ml

770.00 ден

Шампон за долга коса со тенки и кршливи врвови.

Категорија: , таг

Опис

Вратете ја вистинската должина на косата со L’Oréal Professionnel Serié Expert Pro Long Shampoo.
Идеален шампон за оние со долга коса, но со тенки краеви
Овој шампон работи да ги задебели и волумизира Вашите врвови.
Напојува со мешавина на аминокиселини , формулата го зајакнува секое влакно на косата, започнувајќи однадвор пред да се снајде до јадрото на фоликулот. Оваа патентирана технологија се обидува да ја обнови должината, откривајќи подолги и посилни врвови. Работејќи за намалување на кршливоста а врвовите, оваа иновативна технологија видливо го подобрува изгледот на косата, враќајќи го сјајот и волуменот.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.