HairShop.mk

L’oreal Serioxyl Denser Hair Serum 90ml

2,800.00 ден

Serioxyl Denser – иновативен серум од линијата Serioxyl за опагање на коса.

Категорија: , таг

Опис

Serioxyl Denser – иновативен серум од линијата Serioxyl за опагање на коса.
Со секојдневно користење на овој серум  во времетраење од 3 месеци,
може да очекувате до 1700 нови влакна и зголемена густина на вашата коса.

Серумот се користи многу едноставно.
Се нанесува со пипета директно на скалпот, а потоа со благо масирање се втрива во кожата. За да се постигне ефектот, потребно е да се нанесува секоја вечер, три месеци

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.