HairShop.mk

L’OREAL SILVER SHAMPOO 300ml

870.00 ден

Шампон за сива, бела или светло руса коса, кој го неутрализира жолтилото и го враќа сјајот на вашата коса.

Категорија: , таг

Опис

Шампон за сива, бела или светло руса коса.
Покажете ја убавината на сивата, белата или светло русата коса со Silver шампонот.
Неутрализирачкиот систем збогатен со магнезиум и анти-пожолтени агенси, се спротивставува на несаканите жолти тонови.
Кога косата се осветлува и се претвора во сива боја, нејзините природни топли тонови стануваат видливи и често излегуваат несаканите жолти тонови.
Длабокиот пурпурен шампон помага да се неутрализираат жолтите тонови, одржувајќи ја бојата на русата или бела коса.
Формулата помага при негување и заштита на влакното на косата, давајќи и сјај и отпорност.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.