HairShop.mk

L’OREAL SOURCE ESSENTIELLE DAILY SHAMPOO 300ml

1,300.00 ден

Шампон на природна база, со 80% природни состојки, погоден за секојдневно нежно чистење на скалпот и косата.

Категорија: , таг

Опис

Шампон на природна база за секојдневена употреба за нормална до тенка коса.
Нежно го чисти и прочистува скалпот за да ги елиминира нечистотиите и вишокот на маснотии.
Збогатен со ливчиња од акација и алое вера и 80% од состојките од кои е изработен се со природно потекло.
Тој е совршен секојдневен шампон за подобрување на структурата на влакното и сјајноста, без да ја натежнува косата.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.