HairShop.mk

L’OREAL SOURCE ESSENTIELLE DELICATE SHAMPOO 300 ml

1,300.00 ден

Шампон на природна база, за чувствителен скалп.

Категорија: , таг

Опис

Шампон со 80% состојки од природно потекло, направен за нега на секој чувствителен скалп.
Нежно го смирува скалпот, отстранувајќи ги нечистотиите и маснотиите од него, а косата ја остава мека и еластична.

Збогатен е со цвеќиња од календула и цвеќиња од камилица.
Деликатниот шампон на точење од Essentielle е идеално решение за оние со ранлив или чувствителен скалп.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.