HairShop.mk

L’OREAL SOURCE ESSENTIELLE NOURISHING MASK 300ml

1,900.00 ден

Третман во маска со масло од сусам и 99% природни состојки, за нега и потхранување на сува коса.

Категорија: , таг

Опис

Третман во маска од 99% состојки на природна база, за нега и потхранување на сувата коса.
Збогатена е со масло од сусам, кое служи да ги измазни врвовите, а косата да ја остави посилна, посјајна и потхранета од корен до врв. Секојдневен третман во маска за нега на сува коса, која обезбедува контрола и сјај на косата.
Се нанесува на измиена и просушена коса со пешкир, се остава 3-5 минути да делува и потоа се плакне. Ја храни косата и ја остава мека, еластична и сјајна.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.