HairShop.mk

L’OREAL VITAMINO COLOR CONDITIONER 200ml

950.00 ден

Кондиционер за нега и заштита на фарбана коса.

Категорија: , таг

Опис

Кондиционер за нега и заштита на фарбана коса.
Нова формула збогатена со УВ филтри, деривати на токоферол, пантенол и неоесперидин.
Нега со двојно дејство – Одржување на бојата и нагласување на рефлексот на фарбата.
Ја заштитува и одржува бојата на фарбаната коса и истовремено ја прави косата лесна за чешлање, посјајна и помека.
Се нанесува на измиена и просушена коса со пешкир, се остава да делува 2-3 минути и темелно се плакне.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.