HairShop.mk

L’OREAL VITAMINO COLOR MASK 250ml

980.00 ден

Маска за заштита и сјај на фарбана коса.

Категорија: , таг

Опис

Маска за заштита и сјај на фарбана коса.
Формула збогатена со УВ филтри, деривати на токоферол, пантенол и неоесперидин.
Маска која ја штити косата како би го одржала интензитетот на бојата.
Ја прави косата видно поотпорна, помека, посјајна и обновена.
Се нанесува на имиена и просушена коса со пешкир, се остава да делува 2-3 минути и темелно се плакне.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.