HairShop.mk

L’OREAL VITAMINO COLOR SHAMPOO 300ml

770.00 ден

Шампон за заштита и сјај на фарбана коса.

Категорија: , таг

Опис

Шампон за заштита и сјај на фарбана коса.
Нова формула збогатена со УВ филтри, деривати на токоферол, пантенол и неоесперидин.
Нега со двојно дејство – Одржување на бојата и нагласување на рефлексот на фарбата.
Формула која ја штити косата како би го одржала интензитетот на бојата.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.