HairShop.mk

L’OREAL VOLUMETRY CONDITIONER 200ml

990.00 ден

Кондиционер за нега на тенка коса без волумен.

Категорија: , таг

Опис

Кондиционер за нега со антигравитациски ефект за тенка коса без волумен.
Комбинација од салицилна киселина и хидралит познат по своите благи хидратантни својства.
Кондиционер со кој ке добиете волумен од коренот се до врвовите.
Се нанесува на имиена и просушена коса со пешкир, се остава да делува 2-3 минути и темелно се плакне.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.