HairShop.mk

L’OREAL VOLUMETRY GEL-MASK 500ml

1,580.00 ден

Гел- маска со антигравитациски ефект за тенка коса без волумен.

Категорија: , таг

Опис

Гел- маска со антигравитациски ефект за тенка коса без волумен.
Комбинација од салицилна киселина и хидралит познат по своите благи хидратантни својства. Маска која ја храни и обновува косата.
Се нанесува на измиена и просушена коса со пешкир, се остава да делува 2-3 минути и темелно се плакне.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.