HairShop.mk

L’OREAL VOLUMETRY SPRAY 125ml

1,350.00 ден

Спреј со антигравитациски ефект за волумен на тенката коса.

Категорија: , таг

Опис

Спреј со антигравитациски ефект за волумен на тенката коса.
Ја подигнува косата во коренот и и дава текстура.
Формулата содржи Intra – Cylane и Hydra Light состојки за коса полна со волумен.
Се нанесува на коренот и по должината на измиена и просушена коса со пешкир.
Не се плакне.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.