HairShop.mk

LUXE OIL KERATIN RESTORE MASK (150ml)

1,440.00 ден

Луксузна маска за реконструкција на влакната на косата.

Категорија: , таг

Опис

Луксузна маска која ги реконструира влакната на косата со подобрување на својата текстура.
Ја остава косата мека и добро негувана.
Збогатена со:
-Масло од арган
-Масло од бадем
-Масло од јојоба.

Се нанесува на измиена и просушена коса со пешкир, се остава да делува 3-5 минути и потоа се плакне.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.