HairShop.mk

LUXE OIL RECONSTRUCTIVE OIL ELIXIR (100ml)

1,950.00 ден

Луксозно масло за коса, кое ја измазнува косата, и спречува стареење.

Категорија: , таг

Опис

Луксозно масло за коса, кое ја измазнува косата, и спречува стареење.
Збогатено со
-Масло од арган
-Масло од бадем
-Масло од јојоба.
И дава на косата совршена подлога за лесно и рамномерно потстриживање, Ја подобрува текстурата на косата, совршено за луксузен финиш за коса полна со здрав сјај.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.