HairShop.mk

LUXINA BEARD SHAMPOO 100ml

850.00 ден

Висококвалитетен шампон за брада кој ја штити од првут, ја хидрира кожата и и дава сјај на вашата брада.

Категорија: , таг

Опис

Висококвалитетен шампон за брада, кој користи растителни состојки во својата формула што ќе создаде убава, густа брада. Збогатен со алое вера за да помогне вашата брада да биде сјајна и да се заштити од првут, а во шампонот има и пантенол за да ја хидрира кожата под брадата. Формулата додава и малку портокалово масло и масло од нане за уникатен мирис.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.